Sena Yılmaz Gelin Makyajı

Sena Yılmaz Gelin Makyajı

Web sitemin en heyecan dolu sayfasına hoş geldiniz :)

Belki bu sayfaya gelene kadar onlarca yazı okudunuz, videolar izlediniz, insanların hikayelerini dinlediniz.

Günlerce araştırsanız haklısınız. Korkunç tecrübeler, sosyal medya ile ortalığa saçılan sözde makyaj trendleri ve makyaj sanatçıları, en özel gününüzde yüzünüzde taşımak zorunda bırakıldığınız bir iz.. 

 

Merak etmeyin, yeni yuvanıza geçtikten sonra bu sayfaya tekrar bir gün hatıra olsun diye girecek ve gülümseyeceksiniz :)

En önemli ve yanlış olan noktadan anlatmaya başlarsam daha kolaylıkla anlaşılacaktır.

Her yıl duyarız bunu; ''2021 Gelin Makyajı Trendleri''.  Böyle bir durum tabii ki yok. Hiçbir sene için ve hiçbir makyaj çeşidi için yok. Örneğin gündüz makyajı, yaz makyajı veya davet makyajını düşünelim. Burada aslında konu olan şey renkler ve onların kullanım şeklidir. Senelere göre modayı, yani aslında renkleri her zaman giyim sektörü belirler.

Yani kıyafetlerimiz belirler, tarzımız belirler, bulunduğumuz ortam belirler. Makyaj ise ona uyum sağlar. Çünkü makyajınızı her zaman değiştirebilirsiniz ama o anda makyajınıza uyan bir kıyafeti ya da ortamı kolayca bulamayabilirsiniz. Bu şekilde baktığımız zaman, aslında gelin makyajında da moda diye bir durum olmuyor. Gelinliğin modeli, düğünün konsepti ve gelinin kişisel tarzı belirleyici oluyor.

Ben her zaman sadelikten yanayım. Ancak sade makyaj demek kesinlikle sıfır makyaj demek değildir. Kimse soluk bir yüz istemez. Çoğu kişi sadeliği bu şekilde yanlış algılıyor. Sade makyaj demek; herkesin makyajınızı beğenmesi ama o makyajın sizin önünüze geçmemesidir.

Her şeyin özeti şudur; ''Yüzünüzde kaliteli bir makyaj olduğunu anında fark etmeliler ama bunu o anda hemen unutmalılar!''

Sena Yılmaz Gelin Makyajı

Prova

Sahne, televizyon ve model makyajlarında günler öncesinden prova yapmadığımız gibi gelin makyajında da prova yapmıyorum.

Sadece telefonda konsept ile ilgili önden gerekli bilgileri alıyorum ve bir adet fotoğraf istiyorum. Aklımda birkaç kompozisyon ile geliyorum ve son kararı birlikte veriyoruz.

Hiç merak etmeyin, gerçek profesyonel makyaj sanatçıları o anda bir makjayı istediği gibi değiştirip her şekle dönüştürebilirler. 

Malzeme Seçimi

Gelin makyajları için tabii ki en özel malzemeler kullanılır. Sıcaktan çok hızlı etkilendiğini bildiğimiz ürünler kesinlikle kullanılmaz. Uzun süre kalıcılığını koruyan malzemeler ve olmazsa olmaz en kaliteli sabitleyiciler kullanılır. Eğer makyajınızı temizlemezseniz, evliliğinizin ilk sabahına bile o makyajla uyanacağınızdan emin olabilirsiniz. İlk kahvaltı makyajı olarak kullanabilirsiniz :)

Şu an serbest çalıştığım için sadece sizin bulunduğunuz yerde hizmet veriyorum.

Detaylı görüşme için sayfanın altında yer alan Makyaj Ön Bilgi Formu'nu bana iletin lütfen.

Bu güzel maceranızın ilk gününde birlikte olabilmek dileğiyle.

Sevgiler :)

COVID-19 BİLGİLENDİRME

  • Hepimizin sağlığı için bu dönemde bir gün içinde sadece bir adet gelin makyajı alıyorum.

  • Gelinin yanında kalabalık olarak başka makyajlar almamayı tercih ediyorum.

  • Pandemi sebebiyle iptal edilen organizasyon olursa, ön ödemeler tamamen iade edilmektedir.

  • Lütfen önce birbirimizin sağlığını düşünelim, makyajınızı bana bırakınız :)